Firma Stróżak & Vegas Premium Solution

 

Jesteśmy rodzinną firmą, która pojawiła się na rynku już 1990 roku. Jej założycielem jest Marek Stróżak pochodzący z Poręby Wielkiej. Początkowo firma zajmowała się wyłącznie transportem. Jednak z czasem Pan Marek zaczepił swoją rodzinę pasją do interesów, dzięki czemu w kolejnych latach firma rozwinęła się o kolejne usługi. Między innymi  firmę Vegas Premium Solution, zajmującą się sprzedażą internetową, oraz budującą domy mobilne do 25m2.

Aktualne zajmujemy się całorocznym budowaniem domów mobilnych na specjalnie przystosowanej przyczepie na kółkach, dzięki której można je postawić w dowolnym miejscu, a także możemy nim dotrzeć  w każde miejsce w Europie i nie tylko. Produkujemy domy, które mogą pełnić funkcje zarówno domków letniskowych jak i biur, czy miejsc noclegowych. Oferowane przez nas domki występują w 4 modelach z możliwością ich modyfikacji. Wszystkie nasze domki dostarczamy w terminie max. 3 miesiące. Dajemy możliwość wyposażenia i personalizacji w zależności od potrzeb klienta. Gwarantujemy szybki bezpieczny transport w kraju, Europie i na całym świecie. Przykładamy szczególną uwagę na jakość wykonanej pracy, oraz ciągle doskonalenie produktów i wprowadzanie kolejnych funkcjonalnych rozwiązań . Nasze domki wykonane są z najlepszej jakości materiałów z zachowaniem dbałości o najdrobniejszy szczegół

Oferujemy również szeroki wybór gotowych jacuzzi ogrodowych, które można zamówić w komplecie z domkiem mobilnym bądź same.  Balie ogrzewane są naszymi piecami gazowymi. Nasz asortyment stale się powiększa, wraz z zapotrzebowaniem klienta. Nasi najlepsi fachowcy zadbają o najdrobniejszy szczegół. To Ty decydujesz o wyposażeniu swojego jacuzzi oraz o jego  kolorze.

Zajmujemy się sprzedażą oświetlenia ogrodowego. W ciągu kilku lat udało nam się rozświetlić tysiące ogrodów, podwórek i tarasów. Zaufało nam wiele firm i instytucji z którymi stale współpracujemy.

Nasz sklep internetowy oferuje bogaty wybór kamieni. Kamień naturalny z naszej oferty jest bardzo wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne. Zajmujemy się sprzedażą kamienia, który nie tylko upiększy Twój ogród, ale także będziesz mógł wykorzystać go do dekoracji w domu czy też w dziedzinie SPA. Gładki kamień który utrzymuje temperaturę wykorzystywany jest do masażu kamieniami na gorąco. Mamy największy wybór kamienia na terenie całej małopolski.

 Celem naszej firmy jest, aby każdy klient korzystający z naszych usług był zadowolony. Ściśle współpracujemy z Tobą, aby zapewnić, że oferowane przez nas rozwiązania są dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb. Naszym jednym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Najwyższym priorytetem Vegas Premium Solution jest zadowolenie naszych klientów. Jesteś dla nas ważny i możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, abyś był 100% zadowolony.

 

 

O firmie
25 wrzesień 2022
1002 odsłon

Poleć artykuł dalej!

Tu nas znajdziesz

load